02141, м.Київ, вулиця Лариси Руденко , будинок 6 А
Ремонтні роботи у ЦИТРУС
Всі новини
Проект: Ремонтні роботи в ЦИТРУСі
Статус
Завершений
Переглянути хід робіт
31 Jan 2020, 02:33
Проекти

“Цитрус” — усім відома національна мережа магазинів гаджетів та інноваційних технологій. Наразі це 54 точки. Будівельні роботи для деяких з них виконала українська будівельна компанія SGroup.
Конкретно цей об’єкт став абсолютно новим форматом для України. На території 1000 м2 знаходяться навчальний простір «ЦеХаб», студії робототехніки і 3D-творчості, VR Zone з 5D VR-симулятором. І навіть професійно обладнана YOUTUBE-студія.
Далі ми більш детально розглянемо нашу роботу над торговельною точкою магазину “Цитрус” за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 52.
Що саме було виконано компанією SGroup для торговельної точки магазину “Цитрус”?
Комплекс будівельно-ремонтних робіт при відкритті магазинів мережі «ЦИТРУС» за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 52.

При створенні дизайну об’єкта слід враховувати бажання клієнта та зберігати концепцію самого бізнесу, чи то кафе, чи то магазин.
За 10 років на ринку наша компанія SGroup виконала роботу на 96 об’єктах. Тому завдяки великому та різноманітному досвіду ми з легкістю виконуємо будь-які задачі.
Якщо ви давно замислювалися щодо створення власного бізнесу, але не розуміли, як саме розпочати будівництво приміщення, то звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією.

Теги
Шейри
Новини
Будівництво гіпермаркету “Велмарт”
Ремонт ресторану “Tarantino”
Ремонт “Кофе Тайм”
Ресторан-бістро “Оливье”
Ремонт магазину “Антошка”
Ремонт ресторану “Муракамі” у ТРЦ “Ocean ...
Як до вас звертатись?
Телефон
Пошта